Otobüs ile Yolculuk Rehberi

Otobüs Yolcukluklarınızda Yanınızda Olması Gereken 10 Yolculuk Ürünü

Şayet bir otobüs yolculuğuna çıkacaksanız yahut tatilinizde rotanız süresince otobüs, minibüs benzer biçimde araçlar kullanmanız gerekecek ise tatile çıkmadan ilkin seyahatinizin itimatını ve konforunu planlamalı, seyahat tipinize nazaran birtakım mamüller kullanarak otobüs yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yolculuk Şarj Seti

Zeki telefonların yaygınlaşması ve birçok uygulamanın hayatımızda vazgeçilmez bir hale gelmesiyle telefonların şarjı da yakın zamanda tükenmeye başladı. Evimizde yahut ofisimizde bu pek mesele olmasa da otobüs seyahati esnasında şarj deposu bulmak çok huzursuz edicidir. İçinde telefonunuzu 2-3 kez doldurabilecek kadar elektrik depolayabileceğiniz powerbank, usb bilgi kablosu, araç içi telefon muhafazakar, araç çakmak adaptöründen oluşan bir gezi şarj seti otobüs yolculuğunda size hiç bir vakit şarj problemi yaşatmayacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/elektronik-urunler/codegen-5600mah-6in-1-seyahat-sarj-seti

Bavul Kilidi

Bavullar gezi süresince yankesicilerin de hedefinde olmaktadır. X-Ray bölgesinde, uçağa binişte, bagaj bölümünde ve çıkışında bavulunuzdan ayrı bir yerde bulunursunuz ve birinin açıp açmadığından güvenilir olamazsınız. Minimum 3 yedek anahtarı olan bavul kilitleri kullanarak bu probleminin önüne geçebilirsiniz. Bu kilitler şifrenin başkaları tarafınca öğrenilebileceğinden şüphelenen kullananların da öncelikli seçimidir.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/valiz-kemer-kilit-urunleri/go-travel-bavul-kilit

Kulaklık

Otobüste kullanacağınız koltuk arkası vizyonun ve televizyonların kulaklığı çoğu zaman bulunur. Sadece bu kulaklıkların kullanılması hijyenik açıdan öneri edilmez. Otobüs yolculuğuna çıkmadan ilkin kendi kulaklığınızı yanınıza almak daha sağlıklı olacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/elmcoei-renkli-kulaklik

Taşınabilir Serinletici

Yolculuk edeceğiniz zeminin iklimi bizi rahatsız edecek kadar sıcak olabilir ve bulunduğumuz mekanlarda, taksilerde, otobüslerde klima olmayabilir. Bu şekilde durumlarda kullanabileceğiniz pille çalışan ufak bir serinletici ile serinleyebilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/tasinabilir-vantilator

Kulak tıkacı

Yolculukta uyurken yahut havuzda yüzerken bir kulak tıkacı kullanmak size hem konforlu bir uyku sunacak bununla beraber kulağınızı havuzdaki bakterilere karşı koruyacaktır. Silikon kulaklıklar diğerlerine nazaran daha sağlıklıdır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/go-travel-z-zone-kulak-tikaci

Yolculuk çorabı

Seyahatleriniz sırasında ayaklarınızın temizliği ve konforu düşünülerek tasarlanmış elastiki bir gezi çorabı giymek ayaklardaki şişmeyi önler, hareketsiz duran bacaklarınızın kan akışını düzenler ve bacak ödemlerini engeller.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/biletall-seyahat-seti-4lu-set

Vakumlu Yolculuk Poşeti

Birtakım giysiler ve eşyalar hafifçe ve ince olduğu halde biçimleri itibariyle fazla yer kaplarlar. Tatilde bavulunuzda açacağınız her boşluk sizin için yararlı olacaktır. Fazla yer kaplayan eşyalarınızı vakumlayarak bu amaçla tasarlanmış poşetlerde saklayabilir ve taşıyabilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/vakumlu-seyahat-poseti

Valiz Etiketi

Bir otogarda aynı bavulu kullanan kim bilir onlarca adamla gezi ediyor olabilirsiniz. Bavul yitirmek buralarda kim bilir en çok yaşanılan sorunlardan birisidir. Son dönemlerde bavullarını yitirmek istemeyen yolcular valiz etiketi kullanmayı tercih etmektedir. İsim, adres, telefon benzer biçimde bilgilerinizi işleyeceğiniz bu bu etiketlerin dilediğiniz renkte türünü bulabilirsiniz.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/bavul-tasarimli-silikon-valiz-etiketi

Yolculuk Yastığı

Birtakım insanoğlu gezi esnasında uyumakta zorluk çekerler. Kimisi asla uyuyamazken kimisi de başını yaslayacak bir yer bulamadığı için rahatsız bir seyahat geçirir. U harfine benzeyen şekliyle ensenize koyacağınız bu yastıkla gezi esnasında boyun ağrısı çekmeniz olanaksız hale gelecek. Birtakım gezi şirketler bu yastıklardan seyahat esnasında dağıtsa da bunlar kalitesiz ve pek pak değildir. Tavsiyemiz kendi şahsi gezi yastığınızı elde edebilmeniz olacaktır.

Ürün Linki: https://shop.biletall.com/biletall-seyahat-yastigi

Ortopedik Bel Yastığı

Seyahat esnasında duruş pozisyonunuz rahatsız edici olabilir. Terlemeyi azaltan kumaştan yapılma, pratik tasarımlı bir bel yastığı seyahat süresince vücut pozisyonunuzu korur ve yolculuktan meydana gelen bel ağrılarını önler.

Etiketler
Daha fazla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Tespit Edildi

Lütfen sitemizi güvenilir kaynaklarınıza ekleyerek destek olun. Adblock eklentisini devre dışı bıraktıktan sonra bu uyarı kaybolacaktır.