Gizlilik Şartları ve Kullanım Koşulları

Yasal uyarı : Bu sitede (www.Gezigunlugum.Net)’de yer edinen tüm gezi önerileri, tavsiyeleri, deneyimleri, yorumları tamamen kişisel deneyimleri, o dönemin gezi şartlarını yansıtmaktadır.

Tüm değişikliklerden, güncellemelerden www.Gezigunlugum.Net sorumlu değildir. Bu site, seyahat danışmanlığı sitesi değildir. Tamamen kişisel deneyimleri yansıtmaktadır ve kullanım şartları aşağıda belirtilmiştir.

Bundan dolayı, sadece bu sitede yer alan bilgileri kullanarak seyahat planı yapmamanızı, diğer kaynakları da incelemenizi öneriyoruz.

Seyahat Günlüğüm Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları

Site içinde yer alabilecek hata yada eksikliklerden, okucuların uğrabilecekleri maddi yada manevi zararlardan, doğrudan veya dolaylı olarak her türlü olumsuzluklardan www.Gezigunlugum.Net sitesi görevli değildir.

Tüm www.Gezigunlugum.Net sitesi, Burak BAŞTEMUR tarafından yönetilir, düzenlenir ve organize edilir. Eğer, web sitesine herhangi bir saldırı (Hack) yada kötü niyetli karalama veya zarar verme niyetinde olan kullanıcılar fark edilirse, anında ilgili merciler tarafından yasal süreç başlatılacak ve gerekli işlemler yapılacaktır.

www.Gezigunlugum.Net sitesinde, meydana getirilen yorumların doğruluğu tamamen “Kişisel tecrübe Odaklı Kullanıcılar” tarafından, herhangi bir gezi danışmanlığı kapsamında olmadan yapılmaktadır.

Www.Gezigunlugum.Net sitesinde, gönüllü olarak deneyimlerini aktaran tüm kullanıcılar da, yine aynı şekilde kişisel bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Hiçbir şekilde, gezi Danışmanlığı deneyimleri yoktur.

Telif Hakları

5846 Sayılı Fikri ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act Gereği, site telif haklarının korunması konusunda, www.Gezigunlugum.Net’in isim hakları, yazıları, çarpıcı sözı ve tüm içerikleri seyahat Günlüğüm’e aittir.

Hiç bir şekilde, aksi gezi Günlüğüm tarafınca belirtilmedikçe yada izin verilmedikçe, www.Gezigunlugum.Net’un değerlerini ve haklarını göz ardı edecek şekilde kopyalanamaz, yayınlanamaz.

Siteyi kullanacak olan misafirlerimizin de bu açıklamalarımızı kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ettiklerini kabul etmiş sayıyoruz.

www.Gezigunlugum.Net sitesi ile bağlantı kurarak, mevcut içerikler ve bilgiler hakkında telif hakları paylaşımı limitleri dahilinde iş birlikleri yapılabilir. Sadece, izni olmayan, onaylama alınmayan herhangi bir içerik kopyalanması olması durumunda, T.C. Kanunlarına başvurulacak, tüm haklar için gerekli çalışmalar hukuk yetkililerince yürütülecektir.

Close

Adblock Tespit Edildi

Lütfen sitemizi güvenilir kaynaklarınıza ekleyerek destek olun. Adblock eklentisini devre dışı bıraktıktan sonra bu uyarı kaybolacaktır.