Gezilecek Yerler

argos in Cappadocia’ya mükemmellik ödülü

Doğuş Turizm otellerinden biri olan ve Türkiye’nin ‘içinden köy geçen oteli’ argos in Cappadocia, aldığı küresel çapta ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. Son olarak dünyanın turizm Oscarları sayılan ‘World Travel Awards’, argos in Cappadocia’yı bir kez daha Türkiye’nin En İyi Kültürel Miras Oteli seçti. Devam eden bir restorasyon projesi olarak bugüne dek pek çok tarihi mekânı ortaya çıkaran, koruyan ve işlevsel hale getiren otel; bölgede, Türkiye’de ve dünyada doğal çevre ve tarihi dokuya olan duyarlılığıyla bir örnek oluşturuyor. Seyahat profesyonelleri ve seçkin tüketicilerin oylamalarıyla belirlenen ‘World Travel Awards’, geçtiğimiz yıl da aynı ödülü argos in Cappadocia’ya layık görmüştü.

argos in Cappadocia’nın menüsü, konumu ve atmosferiyle dünyaca ünlü restoranı SEKİ Restaurant ise, ‘Wine Spectator Restaurant Awards’ tarafından beşinci yıl üstüste Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldü.

Kaynak: http://secure.milliyet.com.tr/redirect/Default.aspx?l=http%3A%2F%2Fwww.milliyet.com.tr%2Fargos-in-cappadocia-ya-mukemmellik-tatil-2703164%2F%3Futm_source%3Drss%26amp%3Butm_medium%3Dmilliyettatilrss

Etiketler
Daha fazla

Alakalı Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Tespit Edildi

Lütfen sitemizi güvenilir kaynaklarınıza ekleyerek destek olun. Adblock eklentisini devre dışı bıraktıktan sonra bu uyarı kaybolacaktır.